W miniony weekend część naszej załogi miała przyjemność wziąć udział w szkoleniu wedding planner/event manager prowadzonym przez jedną z najlepszych agencji ślubnych w Polsce! Wszystko po to, aby Wasze wesela były jeszcze bardziej PERFEKCYJNE!

 

Zajmujemy się organizacją wesel już od ponad 10 lat. Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, byliśmy świadkami coraz to nowych trendów w dekoracjach ślubnych, a także mogliśmy obserwować jak przez ten czas zmieniało się spojrzenie na polskie śluby ;) Przez wiele lat kojarzone z kiczem, teraz nabrały smaku i stylu, indywidualnego dla każdej Młodej Pary, inspirowanego historią ich wyjątkowej miłości.

Pomimo wielu lat na rynku usług ślubnych, cały czas chcemy się rozwijać i podnosić standard naszych usług, aby Wasze wesela były nowoczesne, eleganckie i zorganizowane na miarę naszych czasów. W miniony weekend część naszej załogi odbyła szkolenie przeprowadzone przez jedną z najlepszych agencji ślubnych w Polsce - DecorAmor - Małgorzatę i Roberta Pieczyńskich. Dziękujemy za wspaniale spędzony czas i mnóstwo przekazanej wiedzy. Wszystkie wskazówki są wdrażane przez pracowników Hotelu Mansor, aby każdy, kto zorganizuje tu przyjęcie weselne otrzymał usługi najlepszej jakości.

Dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoim weselem nie będą zajmować się przypadkowi ludzie! Doświadczenie, wiedza, kwalifikacje, znajomość najnowszch trendów ślubnych - to wszystko gwarantuje, że TEN DZIEŃ będzie najlepszym w Waszym życiu. Nie ma szansy by coś się nie udało. Nie ma również czasu na zamartwianie się podczas przyjęcia, że coś pójdzie nie tak :) Możesz spokojnie zaufać naszemu wykwalifikowanemu personelowi i bez obaw paść w wir zabawy i radości - w końcu to tylko TWÓJ dzień.

 

Hotel Mansor to gwarancja jakości, rzetelności i perfekcyjnego wesela.

 

 

 

A może masz dosyć żmudnych poszukiwań najlepszego Zespołu na wesele? Nie wiesz jak wybrać dobrego fotografa? Gdzie zamówić pasujące winietki? Lub po prostu chcesz cieszyć się swoim dniem bez zamartwiania się o szczegóły?

Już niedługo Hotel Mansor wyjdzie naprzeciw Twoim obawom. Poszerzymy naszą ofertę o uslugi profesjonalnej i wykwalifikowanej konsultantki ślubnej, która zaplanuje Twoje wesele od samego początku w stylu, który tylko sobie wymarzyłaś. Dopasujemy podwykonawców do Twoich wymagań, również tych finansowych. Opracujemy dla Ciebie budżet przyjęcia, zajmiemy się umowami z wszystkimi podwykonawcami, stworzymy scenariusz Twojego dnia ślubu oraz zajmiemy się jego koordynacją. Brzmi wygodnie? ;-)

Więcej szczegółów już wkrótce...

 

Dziękujemy!

http://decoramor.pl/

https://www.facebook.com/decoramor